Buraya kendiniz hakkında bir şeyler yazın.

Beyoncé "Mrs.Carter" Turuna Başladı!

Headerlar

Lea Michele Rehabilitasyondaki Sevgilisine Destek

Lindsay Lohan Masanın Altında Ağlarken Görüntülendi!

Çeşitli iconlar:Diconlar

ünlüler

Blogİleİlgili


selenaandemi

videokeman mp3
See You Again – Miley Cyrus Song Lyrics
Boş Alan


2013-04-19 05:31:00-Selena Gomez Justin Bieber'ın Arkadaşı King Kevi'yle Mi Görüşüyo

Selena Gomez Justin Bieberın Arkadaşı King Keviyle Mi Görüşüyo |  görsel 1

 

 
Justin Bieber'ın yakın arkadaşı King Kevi, 4 Nisan'da Selena'nın evinden çıkarken görüntülendiği iddia edildi. King ve Selena arasında romantik bir şeyler mi var yoksa Justin, şu an Avrupa'da turnedeyken, eski sevgilisiyle işleri düzeltmek için arkadaşlarını mı gönderiyor? 
 
Justin'in repçi arkadaşı King Kevi, 4 Nisan'da Selena Gomez'in evinde görüntülendi. King Kevi, Justin turdayken onun (Justin'in) evinde kalıyordu. 
 
Zaten Justin, Avrupa'ya gitmeden önce de arkadaşlarının ona gelen teklifleri değerlendirmesine izin veriyordu. 10 Şubat'ta yine Justin'in yakın arkadaşlarından Alfredo Flores Selena'yı Chateau Marmont'ta bir yemeğe çıkarmıştı hatırlarsanız. HollywoodLife.Com ortada romantik bir şey olmadığını Justin'in Selena'yı geri almak konusunda yardım etmesi için Alfredo'yu Selena'nın yanına gönderdiğini yazdı.
 
Bu da akıllara "Justin hala Selena Gomez'le işleri düzeltmeye mi çalışıyor?" sorusunu getirdi. İkilinin tavırlarından da anlaşıldığı gibi Justin ve Selena tekrar bir araya gelmekten oldukça uzak görünüyor. Ama bu Justin'in Selena'yı hayatında istemediği anlamına gelmez tabii ki. Justin hala arada sırada Selena'yı iyi mi diye arayıp soruyor.
 
Yine HollywoodLife'ın haberine göre ikili 27 Mart'ta ayrılıklarının ardından ilk defa biraraya geldi ve yüzyüze konuştu. 31 Mart'ta ise Justin, Selena'ya bir mesaj attı ama Selena'dan yanıt alamadı. Belki de Justin, tüm bu uğraşları yanıt vermeyince King Kevi'yi Selena'yla konuşmaya göndermiştir. Belki bu Justin'in ilişkilerini kurtarma yolundaki bir sonraki adımı olabilir. Kimbilir! 
 
Bir başka iddiaysa Selena'nın Justin Bieber'ı kızdırmaya çalıştığı yönünde. Yalnızca tekrar bir araya gelmeyi reddederek değil, aynı zamanda o Avrupa'dayken en yakın arkadaşlarıyla takılarak! 
 
Başka bir internet sitesinin haberine göre, Justin Bieber Believe tur kapsamında denizaşırı ülkelerdeyken Selena bir parti düzenledi ve Justin'in "para ödemeden kalan kiracısı" King Kevi'yi de davet etti. Yine aynı sitenin haberine göre Justin, King Kevi'nin de ona sormadan partiye katıldığını öğrenince onu evinden kovdu! Justin, arkadaşlarının Selena'yla ilişki kurması taraftarı değil. 
 
Kaynak;TeenMagazin.Yorum Yaz
?